Kulepenn i aluminium og messing. Med skinnende detaljer på klips, ring og trykknapp. Blått blekk. Individuelt pakket i magnetisk gaveeske med papirhylse.
Sort (01)
| Materiale | ABS, Aluminium, Messing |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 1,1 cm |
| Lengde | 14 cm |
| Størrelse | 1,1 cmx1,5 cmx14 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 29.7/9.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 28 cmx38 cmx38 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101484601128 | 2669 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 23,40 kr
Fra 11,35 kr
Fra 9,66 kr
Fra 8,82 kr
Fra 7,38 kr
Fra 46,05 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |