Pennesett i metall. I den pene gavepakningen er det en kulepenn som skriver med blått blekk og en blyant. Pris for gravering er per penn. Tampo er plassert på esken.
Antrasitt
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 16,5 x 4,7 x 2,5 cm |
| Materiale | Metall |
| Trykkeflate | Laser: 4 x 0,7 cm, Tampo: 2 x 3 cm |
| Vekt | 0.08 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2169 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 26,30 kr
Fra 39,60 kr
Fra 63,50 kr
Fra 25,10 kr
Fra 13,00 kr
Fra 32,60 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |