Sett med åtte fargeblyanter og 20 design i en gjennomsiktig plastboks.
Transparent (21)
| Materiale | Papir, PP, PET, Tre |
| Høyde | 0,7 cm |
| Bredde | 10 cm |
| Lengde | 14,5 cm |
| Størrelse | 10 cmx0,7 cmx14,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 74/15.9 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 33 cmx56 cmx30 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, PCP, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI778821 | 10786 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 63,50 kr
Fra 26,30 kr
Fra 39,60 kr
Fra 2,37 kr
Fra 16,45 kr
Fra 14,70 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |