Blå kulepenn med blått blekk, med skaft laget av resirkulert aluminium. Skaft er ferdigbehandlet med en myk gummibelegg. Med metallklips/trykknapp. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 94%.Ved å bruke resirkulert aluminium brukes det færre nye råmaterialer under produksjonen av dette produktet. Dette betyr mindre energiforbruk og mindre bruk av vann.
Hvit
| Materiale | Resirkulert aluminium |
| Lengde | 13.5 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 17 g |
| Volum | 0.5236 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 5,81 kr
Fra 5,66 kr
Fra 5,66 kr
Fra 6,13 kr
Fra 7,14 kr
Fra 4,68 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |