Kulepenn med blått blekk, gjennomsiktig farget hylse, sklisikkert gummihåndtak, metallklips og sorte aksenter. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 70%.
Rød
| Materiale | PP, ABS, Jern, Resirkulert ABS |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 1.3 cm |
| Vekt | 11 g |
| Volum | 1.7255 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 5,81 kr
Fra 5,66 kr
Fra 5,66 kr
Fra 8,46 kr
Fra 7,14 kr
Fra 8,46 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |