Kulepenn med forskjellige farger og applikasjoner i sølv og blå refill.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 14,5 x 1 cm |
| Materiale | Metall |
| Trykkeflate | 4 x 0,6 cm |
| Vekt | 0.016 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2583 |
| Inkommande v.37, 2026 | 20000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 5,81 kr
Fra 5,66 kr
Fra 5,66 kr
Fra 8,46 kr
Fra 7,14 kr
Fra 8,46 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |