Baron 03 Total Recycled er en helt ny penn i Stilolineas miljøspekter laget av 100% resirkulert ABS-plast. Pennen har en trykknapp og er fullfarget med matt overflatefinish. Tilgjengelig i tolv jordfarger og kan skrives ut på både klips og pennekropp.
| Antall | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 12,15 | 10,90 | 10,80 | 9,86 | 9,04 |
Arctic vit / pms vit
Stilolinea ble grunnlagt i 1972 og er en ledende aktør innen reklamepenner. Stort utvalg av både tradisjonelle og moderne penner med fokus på størst mulig trykkeflate. Deres ISO 9001, 9002 og ISO 14001-sertifisering gjør at du kan være sikker på at du får et sikkert produkt, når det gjelder både miljø og kvalitet.
| Opprinnelsesland | Italien |
| Vekt | 10g |
| Lengde | 133mm |
| Emballasje | 100-stk.-i-kartong |
| Refill | 1,0mm Standard Plastic Type dokumentäkta bläck ISO-12757/2 |
| Blekkfarge | Blå |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Tillverkarens Artnr: 8293_RC TProdukttyp: Miljöpenna Återvunnen plastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 50500-8291-A | 10 690 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 5,66 kr
Fra 5,81 kr
Fra 5,66 kr
Fra 8,46 kr
Fra 8,46 kr
Fra 6,13 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |