Stilolinea® kulepenn med blått blekk, farget klips og spiss. Made in Italy.
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 6,45 | 6,08 | 5,90 | 5,73 | 5,37 |
Grønn
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 13.8 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vekt | 8 g |
| Volum | 0.6969 m3 |
| Opprinnelsesland | Italy |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 5,81 kr
Fra 5,66 kr
Fra 5,66 kr
Fra 8,46 kr
Fra 7,14 kr
Fra 8,46 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |