Twist kulepenn av tre med metallapplikasjoner, blått blekk.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 14,4 x 1,1 cm |
| Materiale | Bambus, Paper, Metall |
| Trykkeflate | 4 x 0,6 cm |
| Vekt | 0.020 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2860 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 5,66 kr
Fra 5,81 kr
Fra 5,66 kr
Fra 8,46 kr
Fra 8,46 kr
Fra 6,13 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |