Kulepenn med touch-funksjon og blå refill. 8 ringer gjør skrivesonen bekvem.
Blå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 12,5 x 0,9 cm |
| Materiale | Metall |
| Trykkeflate | 4 x 0,6 cm |
| Vekt | 0.012 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 45141 |
| Inkommande v.40, 2026 | 30000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,46 kr
Fra 6,63 kr
Fra 12,45 kr
Fra 9,72 kr
Fra 8,46 kr
Fra 9,90 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |