100% polyester V-formet neon sikkerhetsjakke for barn. Kun til salgsfremmende bruk.
Gul (06)
| Materiale | Polyester 100% |
| Høyde | 0,4 cm |
| Bredde | 27 cm |
| Lengde | 36 cm |
| Størrelse | 27 cmx0,4 cmx36 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 23/5.65 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 25,5 cmx52,5 cmx32,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN13356:2001, Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI667006 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 70,00 kr
Fra 72,00 kr
Fra 61,00 kr
Fra 46,30 kr
Fra 59,00 kr
Fra 77,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |