Digital bagasjevekt i ABS med av/på-knapp og håndleddsstropp. Batterier inkludert. Minimumskapasitet på 1 kg, maksimumskapasitet 40 kg.
Sort (01)
| Materiale | ABS, Metall, Polyester |
| Høyde | 2,6 cm |
| Bredde | 3,7 cm |
| Lengde | 10,1 cm |
| Størrelse | 3,7 cmx2,6 cmx10,1 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 51/10.73 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 48/144 |
| Carton Størrelse | 22 cmx59 cmx31 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Battery 2006/66/EC, PAHs, RoHS, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, MSDS, EMC, D.o.C EMC/CE, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI644301 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 216,00 kr
Fra 368,00 kr
Fra 108,00 kr
Fra 115,00 kr
Fra 2,29 kr
Fra 9,01 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |