Hold passet ditt trygt og likevel lett tilgjengelig med denne stilige Swiss Peak resirkulerte PU-passholderen. For å gjøre reisen enklere hjelper ekstra rom deg med å holde kollektivkortet og kredittkortene på ett sted. Passholderen matcher med bagasjelappen. Kommer i en vakker gaveeske. Laget med GRS (Recycled Claim Standard) sertifiserte resirkulerte materialer. GRS-sertifisering sikrer en fullstendig sertifisert forsyningskjede av de resirkulerte materialene. Totalt resirkulert innhold: 70 % basert på total varevekt. Pakket i FSC®-sertifisert gaveeske.
0.53 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 246,00 | 239,00 | 233,00 | 226,00 | 222,00 | 218,00 |
Svart
| Størrelse | 15.3 x 17.1 x 2.5 cm |
| Vekt | 80g |
| Trykkeflate | 40 x 40 mm |
| Materiale | Resirkulert PU |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold blyinnhold for USA, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Sertifikat for \"Global Recycled Standard\" |
| Sporbarhet | GRS |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 3547 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 256,00 kr
Fra 217,00 kr
Fra 320,00 kr
Fra 272,00 kr
Fra 192,00 kr
Fra 400,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |