Toalettveske i polyester (600D) med PU-fôr (210D). Stort rom med glidelås på toppen. Kort bærestropp.
Taupe (113)
| Materiale | Polyester 600D, Polyester 210D, PE, Sinklegering |
| Høyde | 15,8 cm |
| Bredde | 10 cm |
| Lengde | 26 cm |
| Størrelse | 10 cmx15,8 cmx26 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 115/6.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 36 cmx36 cmx36 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI1096882113 | 2177 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 102,00 kr
Fra 104,00 kr
Fra 158,00 kr
Fra 470,00 kr
Fra 548,00 kr
Fra 471,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |