Kosmetikkveske i resirkulert denim, størrelse 21 x 18,5 cm. Har et hovedrom med glidelås og en etikett med resirkulert materiale på utsiden.
Blå (05)
| Materiale | Resirkulert denim |
| Høyde | 5 cm |
| Bredde | 18 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 18 cmx5 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 45/9.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 24 cmx45 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134954305 | 18728 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 210,00 kr
Fra 310,00 kr
Fra 106,00 kr
Fra 158,00 kr
Fra 392,00 kr
Fra 471,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |