Strandballtre og ballsett av tre, pakket i et gjenlukkbart meshhylse.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Blå (05)
| Materiale | PVC, PE, Nylon, MDF |
| Høyde | 0,6 cm |
| Bredde | 23,2 cm |
| Lengde | 38 cm |
| Størrelse | 23,2 cmx0,6 cmx38 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 481/6.3 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/12 |
| Carton Størrelse | 25 cmx39 cmx19 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, EN71-2, AZO Dyes/Amines, PCP, Phthalates, Formaldehyde |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI257805 | 2164 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 46,30 kr
Fra 243,00 kr
Fra 2,37 kr
Fra 14,70 kr
Fra 12,35 kr
Fra 39,90 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |