Spennende ferdighetsspill i tre, perfekt for både store og små.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 7,1 x 7 x 7,1 cm |
| Materiale | Tre |
| Trykkeflate | 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.250 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Inkommande v.22, 2026 | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 440,00 kr
Fra 125,00 kr
Fra 79,50 kr
Fra 148,00 kr
Fra 320,00 kr
Fra 334,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |