Treeske med backgammon, sjakk, domino, ludo, mikado og kortstokk. To sidedeksler for dekorasjon og sjakkbrett på baksiden. Ekstra papirinnlegg for ludo og backgammon spill. Instruksjoner medfølger. Advarsel! Ikke egnet for barn under tre år. Små deler. Kvelningsfare.
0,79 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 | 250,00 |
Naturhvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,79 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Tre |
| Størrelse | 17 x 4 x 17 cm |
| Emballasje | 12stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 20x39x31cm |
| GTIN / EAN | 8713159244080 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 3444 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,15 kr
Fra 440,00 kr
Fra 112,00 kr
Fra 125,00 kr
Fra 148,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |