Treskrin med Tic Tac Toe -spill i tre. Innsiden av lokket har et spillfelt trykt på det å spille på.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Brun (11)
| Materiale | Pinewood |
| Høyde | 2,6 cm |
| Bredde | 7 cm |
| Lengde | 7,2 cm |
| Størrelse | 7 cmx2,6 cmx7,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 60/5.4 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 40/80 |
| Carton Størrelse | 17 cmx35 cmx32 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, EN71-1, EN71-2, PCP, Cadmium, Phthalates, Lead, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI42706211 | 25699 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 125,00 kr
Fra 148,00 kr
Fra 440,00 kr
Fra 79,50 kr
Fra 87,00 kr
Fra 320,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |