Pedagogisk spill med 32 stykker, laget av furu. Pakket i en snørepose.
Brun (11)
| Materiale | Bomull, Pinewood |
| Bredde | 11,5 cm |
| Lengde | 8,7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 30/6.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 26 cmx45 cmx38 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | PAHs, EN71-1, EN71-3, Cadmium, Phthalates, EN71-2, Lead, Formaldehyde, PCP, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI96627411 | 14954 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 125,00 kr
Fra 148,00 kr
Fra 440,00 kr
Fra 79,50 kr
Fra 87,00 kr
Fra 320,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |