Spillkortsett bestående av 2 pokerkortsett (52 kort + joker) med smussavvisende plastbelegg og 5 treterninger.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 15 x 10,3 x 2,6 cm |
| Materiale | Tre, Paper, Papir |
| Trykkeflate | 5 x 3 cm |
| Vekt | 0.254 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3920 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 29,75 kr
Fra 25,10 kr
Fra 13,20 kr
Fra 13,00 kr
Fra 18,85 kr
Fra 46,70 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |