Stressballene kan variere noe i fasthet, farge, størrelse og vekt på grunn av støpeprosessen, noe som gjør at trykket ikke alltid blir identisk. Trykket kan sprekke. Ingen halvfarger. Ikke egnet for barn under tre år.
0,11 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 14,00 | 13,40 | 13,00 | 12,80 |
Rød
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,11 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PU plastskum |
| Størrelse | 6,5 x 5 x 7 cm |
| Emballasje | 240stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5kg |
| Emballasje | 43x65x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159382621 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 124885 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 9,54 kr
Fra 11,00 kr
Fra 22,35 kr
Fra 16,95 kr
Fra 8,28 kr
Fra 10,45 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |