Frisbee laget av 100% resirkulert PP fra elektronisk husholdningsutstyr. Kan stables. Made in Holland.
Blå
| Materiale | Resirkulert PP |
| Lengde | 2.5 cm |
| Diameter | 21.5 cm |
| Vekt | 66 g |
| Volum | 5203.721 m3 |
| Opprinnelsesland | Netherlands |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 35,50 kr
Fra 280,00 kr
Fra 24,50 kr
Fra 11,20 kr
Fra 45,75 kr
Fra 1240,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |