Vakuumisolert vannflaske av rustfritt stål med korkdetaljer i bunnen. Dobbeltveggisoleringen gjør at den holder drikkevarer varme i 12 timer og kalde i 48 timervarme. Presenteres i gaveeske av resirkulert papp. Volumkapasitet: 500 ml.
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 102,00 | 100,00 | 98,00 | 96,00 |
Rød
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 90% Rustfritt stål, 10% Kork |
| Diameter | 7.1g |
| Størrelse | 7,1 x 26,3 x 4,2 x Ø 7,1 cmcm |
| Emballasje | 25st |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7.6kg |
| Emballasje | 40x40x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159725701 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 5581 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 19,30 kr
Fra 103,00 kr
Fra 18,90 kr
Fra 26,85 kr
Fra 60,00 kr
Fra 22,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |