Dobbeltvegget drikkeflaske i rustfritt stål (500 ml) med et indre lag av rustfritt stål 304 og et ytre lag av rustfritt stål 201. Har et PP-skrulokk med gjennomsiktig AS-rom, utskiftbare polyesterremmer og bærestropper, og en 200 ml PP-drikkekopp i bunnen. Sølvfarget kropp med matte detaljer i farger. Individuelt pakket i en brun pappeske.
Sort (01)
| Materiale | Rustfritt stål, PP, Polyester |
| Høyde | 25,8 cm |
| Bredde | 7,5 cm |
| Lengde | 7,5 cm |
| Størrelse | 7,5 cmx25,8 cmx7,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 360/13.2 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 41,5 cmx50 cmx28,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI127256901 | 3914 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 26,85 kr
Fra 103,00 kr
Fra 19,30 kr
Fra 60,00 kr
Fra 26,85 kr
Fra 18,90 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |