Bygget for å vare, laget for å utforske.Møt Nordic Drift Resirkulert Stålflaske, laget av 79 % RCS-sertifisert resirkulert rustfritt stål. Designet for eventyr med en kapasitet på 750 ml, har den en slitesterk pulverlakkert kropp, bærehåndtak og låsbart lokk for å holde drikken din trygg. Det innovative lokket tilbyr to drikkealternativer: bare vri fra tuten til slurkefunksjonen for enkel hydrering på farten. Lekkasjesikker og bygget for både utendørseventyr og daglig bruk, kombinerer denne flasken praktiskhet med bærekraft. Leveres i FSC-gaveeske.Alle Nordic Drift-produkter testes for kvalitet. Fordi vi stoler sterkt på ytelsen og holdbarheten til utstyret vårt, leveres hver vare med 5 års garanti mot produksjonsfeil.
• 5 års garanti
• Kvalitetstestet på hver bestilling
• Holdbar og pålitelig
3.01 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 314,00 | 305,00 | 297,00 | 288,00 | 283,00 | 278,00 |
Svart
| Størrelse | 27.5 x ø 7.9 cm |
| Vekt | 403g |
| Trykkeflate | 25 x 50 mm |
| Materiale | Resirkulert rustfritt stål,PP |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2970 |
| Nästa Leverans : 2026-08-16 | 1512 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 26,85 kr
Fra 103,00 kr
Fra 19,30 kr
Fra 60,00 kr
Fra 26,85 kr
Fra 18,90 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |