Citrine langermet herreskjorte i twill tilbyr uanstrengt stil med hverdagslig eleganse. Den er laget av bomullstwill av høy kvalitet og har en glatt, lett skinnende finish som forbedrer komfort og holdbarhet. Den vanlige passformen gir en avslappet, men samtidig velkledd silhuett, mens den åpne kragen tilfører et moderne og uformelt preg. Citrine passer like godt til profesjonelle som uformelle omgivelser og er en allsidig skjorte som kombinerer kvalitet med moderne design.
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 520,00 | 500,00 | 480,00 | 470,00 |
Solid svart
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
Vesker og tilbehør med en moteriktig kombinasjon av utendørsliv og urbane trender.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Woven twill i 100% BCI bomull, 185 g/m2 |
| Emballasje | 40st |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12.35kg |
| Emballasje | 56x36x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159728184 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| XS | 68 |
| S | 68 |
| M | 209 |
| L | 263 |
| XL | 186 |
| XXL | 68 |
| 3XL | 78 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 799,00 kr
Fra 899,00 kr
Fra 558,00 kr
Fra 899,00 kr
Fra 649,00 kr
Fra 999,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |