Bagasjeromsorganiserer som holder bilen ryddig og organisert, og som enkelt foldes sammen når den ikke er i bruk. 600D polyestermateriale med to ytterlommer for ekstra oppbevaring og to innvendige rom. Vatterte håndtak for enkel bæring. Leveres med STAC-feste. Eksklusiv design.
5,33 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 280,00 | 270,00 | 260,00 | 250,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtrykk | 5,33 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 600D i Polyester |
| Størrelse | 60 x 31 x 36 cm |
| Emballasje | 15stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10kg |
| Emballasje | 33x39x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159119227 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCINei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2071 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,39 kr
Fra 4,14 kr
Fra 21,25 kr
Fra 8,64 kr
Fra 17,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |