Påfyllbar bilduft i glass med lokk laget av bøketre og polyestertau. Duftoljen lukter "ny bil" og har ingen alkohol. Refill følger ikke med.
Brun (11)
| Materiale | Polyester, Glass, Olje, Strand tre |
| Høyde | 4,3 cm |
| Bredde | 2,3 cm |
| Lengde | 2,3 cm |
| Størrelse | 2,3 cmx4,3 cmx2,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 40/15.2 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 31,5 cmx31,5 cmx23 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | BSCI, Cadmium, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, PCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI96775611 | 10808 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,39 kr
Fra 21,80 kr
Fra 46,80 kr
Fra 4,14 kr
Fra 120,00 kr
Fra 21,25 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |