Hodelykt i ABS med LED og COB-lampe. Bytt mellom de forskjellige lysene ved å trykke på knappen. Lampen kan siktes og er lett å fjerne fra pannebåndet. Oppladbar via en USB-C port. 3W/100lum
Sort (01)
| Materiale | ABS, Silikon, Jern, Nylon |
| Høyde | 4,1 cm |
| Bredde | 5 cm |
| Lengde | 8,3 cm |
| Størrelse | 5 cmx4,1 cmx8,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 88.7/10.97 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 33 cmx38 cmx31,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Battery 2006/66/EC, 2013/2/EU, RoHS, IEC 62471, D.o.C EMC/CE, EMC, PAHs, UN38.3, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI70934401 | 16086 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 3680,00 kr
Fra 720,00 kr
Fra 2640,00 kr
Fra 161,00 kr
Fra 2400,00 kr
Fra 1600,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |