Målebånd med skala i cm/tommer, 3 m. Huset er kledd med gummi og har belteclips
Koboltblåt (23)
| Materiale | PE, Stål |
| Høyde | 3,5 cm |
| Bredde | 6,5 cm |
| Lengde | 7 cm |
| Størrelse | 6,5 cmx3,5 cmx7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 116/8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/60 |
| Carton Størrelse | 24 cmx42,5 cmx16,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Material measure of length, Nickel, Lead, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI712323 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 36,40 kr
Fra 38,20 kr
Fra 42,30 kr
Fra 63,00 kr
Fra 57,00 kr
Fra 64,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |