ABS- og stålmålebånd (5 meter) med skala i centimeter og tommer, belteklips og håndleddsstropp.
Sort (01)
| Materiale | ABS, Stål, TPR |
| Høyde | 7,5 cm |
| Bredde | 3,6 cm |
| Lengde | 8,4 cm |
| Størrelse | 3,6 cmx7,5 cmx8,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 183/12.82 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/60 |
| Carton Størrelse | 29,5 cmx50 cmx18 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, EU Type of Examination (Module B), Lead |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI789901 | 12281 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 38,20 kr
Fra 36,40 kr
Fra 63,00 kr
Fra 57,00 kr
Fra 42,30 kr
Fra 64,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |