Verktøysett i karbonstål med bambusdetaljar. Inkluderer 7 verktøy: unbrakonøkkel, stjerneskrutrekker og flat skrutrekker. Individuelt pakka i ein brun pappeske.
Brun (11)
| Materiale | Bambus, Karbonstål |
| Høyde | 1,8 cm |
| Bredde | 3 cm |
| Lengde | 9,8 cm |
| Størrelse | 3 cmx1,8 cmx9,8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 125/13 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 24 cmx25 cmx21 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117220811 | 5308 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 3200,00 kr
Fra 800,00 kr
Fra 3200,00 kr
Fra 1600,00 kr
Fra 960,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |