Multiverktøy laget av slitesterkt 2CR13 martensittisk rustfritt stål, kombinerer 12 essensielle verktøy i en kompakt, nøkkelformet design for enkel feste til enhver nøkkelring. Den inkluderer en sykkeleikernøkkel, justerbare skiftenøkler (størrelse 4-10 mm), flaskeåpner, stjerneskrutrekkere og flate skrutrekkere, wirebender og både centimeter- og tommelinjaler. Pakket i en elegant svart boks, er det et praktisk alt-i-ett-verktøy for daglige behov.
Sølv (32)
| Materiale | Rustfritt stål |
| Høyde | 2,5 cm |
| Bredde | 30 cm |
| Lengde | 73 cm |
| Størrelse | 30 cmx2,5 cmx73 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 15/4.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 20 cmx21,5 cmx26,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI116369432 | 4939 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1840,00 kr
Fra 960,00 kr
Fra 1760,00 kr
Fra 1200,00 kr
Fra 3200,00 kr
Fra 20,55 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |