Multiverktøy i rustfritt stål med myke håndtak og ti funksjoner. Pakket i en nylonveske med beltehempe.
Sort (01)
| Materiale | ABS, Plast, Metall, Rustfritt stål, Nylon |
| Høyde | 2,6 cm |
| Bredde | 5,5 cm |
| Lengde | 11 cm |
| Størrelse | 5,5 cmx2,6 cmx11 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 256/10.73 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 10/40 |
| Carton Størrelse | 14 cmx25,5 cmx34 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel, AZO Dyes/Amines, SVHC\'s, Formaldehyde, LFGB |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI723801 | 602 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 3200,00 kr
Fra 800,00 kr
Fra 960,00 kr
Fra 3200,00 kr
Fra 1600,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |