Multiverktøy i tjuefem deler med nylonfutteral. Transfer: plassert på saken.
Brun
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 5,6 x 3 x 12,8 cm |
| Materiale | Tre, Rustfritt stål |
| Trykkeflate | Laser: 3,5 x 0,5 cm, Transfer: 2 x 3 cm, DTF Transfer: 3 x 2 cm |
| Vekt | 0.411 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 60 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Case |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 755 |
| Inkommande v.38, 2026 | 1500 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1840,00 kr
Fra 1200,00 kr
Fra 960,00 kr
Fra 3200,00 kr
Fra 1760,00 kr
Fra 20,55 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |