Den elektriske lighteren drives av et oppladbart litiumbatteri. Et smart og miljøvennlig alternativ. Tenn grillen og lysene uten å bekymre deg for gass eller annet drivstoff. Lighteren fungerer ved å danne en kraftig varm elektrisk stråle mellom to keramiske elektroder. Den fleksible armen gjør den enkel å tenne selv på vanskelig tilgjengelige steder, f.eks. i lysestaken. Lighteren er trygg å bruke og er også utstyrt med barnesikring. Kan lades opp om og om igjen med den medfølgende USB-ladekabelen. Leveres i en stilig gaveeske. EU-design beskyttet av EUIPO.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 230,00 | 212,00 | 204,00 | 197,00 |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
| Materiale | ABS, metall |
| Vekt | 157g |
| Størrelse | 220x25x18mm |
| Effekt | 220mAh Full laddning klarar 100 tändningar |
| Trykkeflate | 10x50mm |
| Trykkmetoder | Screen |
| Emballasje | 50 st |
| Sertifikat | RoHS |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 136,00 kr
Fra 296,00 kr
Fra 95,50 kr
Fra 24,70 kr
Fra 29,70 kr
Fra 19,65 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |