Naturfarget bomullsnett med korte håndtak. 110 g/m²
.....
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og levering
.....
Khaki (13)
| Materiale | Bomull |
| Høyde | 0,1 cm |
| Bredde | 39 cm |
| Lengde | 41 cm |
| Størrelse | 39 cmx0,1 cmx41 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 58/13.2 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 42 cmx45 cmx30 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Global Organic Textile Standard (GOTS), BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI234213 | 70043 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 68,50 kr
Fra 44,50 kr
Fra 20,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |