Spraglete ryggsekk 500D. Justerbart og ventilert fôr for rygg- og skulderstropper. Stort rom med glidelås som passer til en 15-tommers bærbar PC.
Grå (03)
| Materiale | Plast, Metall, Polyester 600D, PU, PP, PE, Nylon 210D, To tone |
| Høyde | 43 cm |
| Bredde | 15 cm |
| Lengde | 28 cm |
| Størrelse | 15 cmx43 cmx28 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 380/9.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 42 cmx46 cmx45 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Heavy Metals, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, Colour Release |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI104162103 | 1315 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1098,00 kr
Fra 1098,00 kr
Fra 598,00 kr
Fra 598,00 kr
Fra 398,00 kr
Fra 398,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |