Laptop bag i polyester med svarte glidelåser og rom foran. Passar till Laptop 14,1".
Grå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 39 x 9 x 29 cm |
| Materiale | Polyester |
| Trykkeflate | 12 x 8 cm |
| Vekt | 0.403 kg |
| Antal per innerlåda | 16 |
| Antal per ytterlåda | 16 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 530 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 598,00 kr
Fra 1098,00 kr
Fra 598,00 kr
Fra 398,00 kr
Fra 705,00 kr
Fra 145,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |