Charles Dickens® skinnkoffert med 3 hovedinnvendige lommer, justerbart bærebelte og lukking med lås. Leveres i en luksuriøs gaveeske, passende for en 15,6 tommers bærbar datamaskin.
Sort (01)
| Materiale | Metall, Non Woven, Lær |
| Høyde | 14,5 cm |
| Bredde | 31 cm |
| Lengde | 40,2 cm |
| Størrelse | 31 cmx14,5 cmx40,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 1252/9.55 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 43 cmx54,5 cmx33 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | India |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1098,00 kr
Fra 598,00 kr
Fra 598,00 kr
Fra 398,00 kr
Fra 1214,00 kr
Fra 145,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |