Sammenleggbar veskehenger som holder vesken ren og trygg. Hengeren kan festes på kanten av en overflate og tåler inntil 4,5 kg.
0,24 kg
| Antall | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 29,00 | 27,00 | 26,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 10 |
| CO2-avtrykk | 0,24 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Singlegering |
| Diameter | 4,5cm |
| Størrelse | 0,7 x Ø 4,5 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 20x30x16cm |
| GTIN / EAN | 8713159143802 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 11874 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 13,85 kr
Fra 26,00 kr
Fra 199,00 kr
Fra 118,00 kr
Fra 6,00 kr
Fra 320,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |