Dokumentveske i polyester (600D) med flere lommer og avtagbar skulderreim. Kan også brukes som lettere laptopveske opp til 14"r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sort (01)
| Materiale | PVC, Polyester 600D |
| Høyde | 7,5 cm |
| Bredde | 29 cm |
| Lengde | 36,5 cm |
| Størrelse | 29 cmx7,5 cmx36,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 266/9.4 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 33 cmx42 cmx28 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI615701 | 6301 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 192,00 kr
Fra 376,00 kr
Fra 464,00 kr
Fra 2,36 kr
Fra 63,00 kr
Fra 16,40 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |