Nonwoven (80 gr/m²) ryggsekk med snøring.
Sort (01)
| Materiale | Non Woven, Polypropylen |
| Høyde | 43 cm |
| Bredde | 0,5 cm |
| Lengde | 33,5 cm |
| Størrelse | 0,5 cmx43 cmx33,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 35/7.2 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx50 cmx31 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI, Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI623201 | 15986 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 155,00 kr
Fra 143,00 kr
Fra 68,50 kr
Fra 27,00 kr
Fra 38,00 kr
Fra 37,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |