Bomull (120 gr / m²) ryggsekk med lukesnøring.
Khaki (13)
| Materiale | Bomull |
| Høyde | 0,2 cm |
| Bredde | 35 cm |
| Lengde | 40 cm |
| Størrelse | 35 cmx0,2 cmx40 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 57/12.59 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/200 |
| Carton Størrelse | 46 cmx46 cmx30 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI785213 | 11620 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 155,00 kr
Fra 143,00 kr
Fra 68,50 kr
Fra 27,00 kr
Fra 38,00 kr
Fra 37,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |