Kjølepose i hamp (170 gr/m2) med PEVA-fôr, inkludert hampsymbol på etiketten.
Khaki (13)
| Materiale | Polyester, PEVA, Hamp |
| Høyde | 21 cm |
| Bredde | 2 cm |
| Lengde | 18,5 cm |
| Størrelse | 2 cmx21 cmx18,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 38/9.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 42 cmx42 cmx33 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI110367713 | 1048 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 699,00 kr
Fra 139,00 kr
Fra 309,00 kr
Fra 186,00 kr
Fra 110,00 kr
Fra 549,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |