Hovedrom med glidelås og en innstikkslomme i front. Skulderreim. Isolert PEVA-fôr. Accessoirer er ikke inkludert.
0,50 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 57,00 | 55,00 | 53,00 | 52,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,50 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 210D i Polyester |
| Størrelse | 20 x 15 x 15 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6kg |
| Emballasje | 36x52x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159210542 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 16711 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 699,00 kr
Fra 139,00 kr
Fra 158,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |