Ryggsekk laget av resirkulert bomull. Med polstrede skulderstropper og rygg og en laptoplomme inni. En ekstra glidelåslomme er innebygd i ryggen og gir ekstra beskyttelse mot tyveri.
Mørke blå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 34 x 14 x 46 cm |
| Materiale | Bomull, Polyester |
| Trykkeflate | 15 x 10 cm, Brodyr: 6 x 4 cm |
| Vekt | 0.5 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2677 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1098,00 kr
Fra 598,00 kr
Fra 598,00 kr
Fra 398,00 kr
Fra 798,00 kr
Fra 279,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |