Nordic Drift Trail RCS Ryggsekk 33L tilbyr ultimat holdbarhet, komfort og funksjonalitet. Laget av RCS-sertifisert resirkulert polyester, helt PVC-fri, med svart finish og oransje detaljer. Lett (1175 g), romslig (45 × 16 × 60 cm) og ergonomisk: justerbar rygghøyde, pustende netting, justerbare skulder- og bryststropper, hoftebelte med lomme, integrert fløyte og refleksstriper. Inkluderer hovedrom, innerlommer, vannflaskeholdere, topp- og frontlommer, EU46 ventilert skorom og regntrekk. Perfekt for fotturer, reiser og hverdagsbruk, fullt sporbar via QR-kode. Hver ryggsekk inkluderer en premium FSC®-sertifisert hengelapp med detaljert informasjon, noe som gjør den til et ansvarlig valg for deg og planeten. Alle Nordic Drift-produkter er testet for kvalitet. Fordi vi tror sterkt på ytelsen og holdbarheten til utstyret vårt, er hver vare dekket av 5 års garanti mot produksjonsfeil.
• Justerbare stopper
• Flaskebeholder
• Midjebelte
• Vannavstøtende
• 5 års garanti
• Kvalitetstestet på hver bestilling
• Høyytelsesutstyr
• Holdbar og pålitelig
• Eventyrbestandig friluftsutstyr du kan stole på
11.43 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 1483,00 | 1444,00 | 1404,00 | 1365,00 | 1339,00 | 1313,00 |
Svart
| Størrelse | 45 x 16 x 60 cm |
| Vekt | 1185g |
| Trykkeflate | 90 x 60 mm |
| Materiale | rPET,rPET |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Sporbarhet | AWARE Digital, RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 669 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1098,00 kr
Fra 1098,00 kr
Fra 598,00 kr
Fra 598,00 kr
Fra 598,00 kr
Fra 279,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |