Polyester (600D) ryggsekk med glidelås foran, to sidelommer i mesh og justerbare skulderstropper.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sort (01)
| Materiale | Polyester 600D |
| Høyde | 41 cm |
| Bredde | 32 cm |
| Lengde | 18 cm |
| Størrelse | 32 cmx41 cmx18 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 363/10.9 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 36 cmx46 cmx51 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Nickel, Lead, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI357601 | 4319 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1098,00 kr
Fra 1098,00 kr
Fra 598,00 kr
Fra 598,00 kr
Fra 398,00 kr
Fra 398,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |